Záryby – Horky nad Jizerou 0:1 (0:0)

Ve druhém domácím zápase jsme přivítali Horky, které se každoročně pohybují v popředí tabulky 1.Atřídy. Zápas jsme začali ze zabezpečené obrany a i když měli Horky častěji míč na svých kopačkách, tak za celý první poločas neměli vyloženou šanci. My jsme měli jednu, když Soukup dlouhým nákopem vyzval ke sprintu Tomáše Vytlačil, který před velkým vápnem, svedl souboj s hostujícím gólmanem a vyhrál ho, ale bohužel netrefil prázdnou bránu. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme nadále poctivě bránit a zkusíme z nějakého brejku vstřelit branku. Jenomže přišla 47.minutaa dostali jsme jednoduchý (hloupý) gól. Dlouhý nákop za naší obranu, Petr Vlk vyběhl a hostující hráč už neměl problém ho přelobovat a rázem jsme prohrávali 1:0. Poté jsme hru otevřeli a začali jsme Horky přehrávat. Bohužel z několika šancí (L.Přibyl šel sám na gólmana, ale netrefil bránu, Šašek hlavičkoval z malého vápna, taky netrefil bránu, střely Tomáše Vytlačila jen do středu brány  a nakonec několik slibných přímých kopů z dobrých pozic, které v pohodě chytil hostující gólman) jsme nic nevytěžili a tak si na první domácí body musíme ještě počkat. Ve středu 14.9. hrajeme další zápas AGRO CS Poháru  proti Poděbradům a hlavně sobotu jedeme na Sázavu, kde budeme chtít bodovat.

Sestava: Vlk – Fr.Valentin, Šašek, T.Přibyl, V.Valentin(46´Formánek) – Šimek(58´L.Přibyl), Krulich, Schutz st.(46´Lauda), Schutz ml.(65´Urban) – Soukup, Vytlačil

ŽK: Šašek, Lauda

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy a jeho autorem je spravce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.