Sázava – Záryby 4:0 (3:0)

Na Sázavu jsme jeli pro body, ale skutečnost byla jiná. Sice jsme měli první ąance, ale L. Přibyl netrefil míč před úplně prázdnou bránou, Honza Schutz svou hlavičku také nasměroval vedle a nakonec znova L. Přibbyl z voleje pálil mimo, atak přiąel trest. Domácí útočník zůstal sám mezi penaltou a malým vápně a nedal našemu gólmanovi šanci 1:0. O čtyři minuty později nás domácí potrestali podruhé, když jejich útočník dorazil vyražený míč k tyči 2:0. Ve 42.minutě to bylo již 3:0, když se hlavou prosadil domácí obránce. Ve 45. minutě dostal domácí útočník druhou žlutou a následovala červená. Druhý poločas jsme chtěli dát, co nejdříve kontaktní gól, ale nebyli jsme schopni vytvořit si gólovou šanci a když jsme si nějakou vytvořili, tak jsme špatně zakončili. Domácí nás potrestali ještě jednou v 90. minutě jsme dostali 4. gól. Příští týden nás čekají Kosmonosy a všichni víme, že to je tým, která se spoléhá nejen na ex-ligového Flachbarta, ale často také na pomoc sudích, tak doufejme, že zápas proběhme v klidu a konečně uděláme body i doma.
Branky: 30. Svoboda, 34. Keltner, 42. Kozák, 90. Chrpa. Rozhodčí: Ducký. ČK: 45. Keltner (S). ŽK: Soukup, Hallík
Záryby: Šulc –F. Valentin, , T. Přibyl, ©aąek, Urban (16. Hallík) – ©imek, Krulich, ,  Schütz st. (48. Vytlačil), Lauda (70. V. Valentin), L. Přibyl (50. Schütz ml) – Soukup

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápasy a jeho autorem je spravce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.