Viktoria Žižkov-Záryby

Čtvrté utkání na turnaji pro nás bylo takovou malou výzvou. Přeci jen proti Viktorce se nehraje každý týden. Opět náš team nebyl kompletní, ale vypořádali jsme se s tím. Samozřejmě, že v zimní přípravě hrají všichni hráči, kteří jsou nominováni k utkání a je na nich, aby bojovali o základní jedenáctku předvedenou hrou. To jen malá vsuvka pro ty, kteří nechápou, proč střídají. Zápas začal pro nás velice dobře, byli jsme víc než vyrovnaným soupeřem. Dá se říct, že kromě tří minutového výpadku, kdy nás mužstvo Viktorky zatlačilo, jsme hru ovládli a snažili se o kombinační hru, a proto jsme také vsítili branku poměrně brzy. Po centru z levého křídelního prostoru J. Zvoníček krásným pasem našel útočníka. Následně jsme určovali tempo hry my. Ale musím dodat, že soupeř vypadal jako by chvíli spal. Ale po několika povedených kombinacích hodně hrozil. Vždy však ztroskotal na našem gólmanovi, který nás podržel, a díky němu jsme poločas sehráli s nulou. Do druhé půle jsme vstoupili vlažněji a soupeř začal být hodně nebezpečný, ale trápil se v koncovce. Několikrát jsme zahrozili – F. Valentin a D. Krulich se dostali do gólových situací. Poté co jsme kopali standartní situaci, jsme vsítili druhou branku. Vypadalo to, že pojedeme domů s výhrou a odvezeme si tři, velmi ceněné body, ale místo toho jsme se začali nesmyslně hádat v obraně a po neodmávaném ofsajdu přestali hrát a soupeř snížil na 1:2. Bylo asi deset minut do konce utkání a my se přestali koncentrovat, a proto jsme také v poslední minutě zápasu inkasovali druhý gól a bylo vyrovnáno. Takže sen o vítězství se rozplynul a my odjížděli s jedním bodem. Ale i to je úspěch a hodnotím utkání celkem pozitivně. Stále se ale potýkáme s naším největším problémem, a to je taktická nevyspělost a také disciplína některých hráčů!!!!!!!!