Záryby -Třeboradice 2:8

Poslední utkání ve skupině jsme nezvládli. Bylo hodně nevynucených chyb, velká kvalita soupeře posíleného o několik ligových hráčů a také byla znát naše únava ze soustředění, z kterého jsme se právě vrátili. Přesto bych klukům rád i přes prohru poděkoval, že jsme to vůbec odehráli. Únava byla veliká a hrozilo nebezpečí zranění. Již takhle máme velkou marodku. Nicméně Mirek Krulich trefil z úctyhodné vzdálenosti krásnou střelou  do šibenice a poté korigoval střelou Dan Krulich a následně dorazil Orhan Dumanjič .To bylo z naší strany vše. Musím uznat, že tento soupeř byl podle mě zatím nejkvalitnější z celého turnaje.

Děkuji Slavík

Góly: M.krulich, O.Dumanjič

Záryby-Dolní Počernice 3:2

Další utkání jsme sehráli velmi dobře, máme střídavé výkony. Je ale potřeba si říci, že mužstva na turnaji mají kvalitu a nás brali jako nejslabší tým. Ale to byla velká chyba a toto utkání bylo toho důkazem. Po celou dobu jsme byli lepším týmem a soupeř si nevěděl rady s naší kombinační hrou. První gól dal krásně o tyč D. Krulich. Poté P.Blanár dobře vyřešil gólovou situaci a nahrával před prázdnou bránu S.Slavíkovi. Třetí gól byl po správně odpískaném pokutovém kopu. Nedali jsme opět hodně gólových příležitostí, ale aspoň tři branky jsme vsítili. Soupeř hrozil jen ze standartních situací. Stále zkoušíme a měníme posty, hledáme optimální složení pro jarní část sezóny, hráči musejí využít prostoru a ukázat, že mají kvalitu a zabojovat o základní sestavu.

Děkuji Slavík

Góly: D.Krulich 2 (1 z PK), Slavík 1

Záryby-Klecany

Začnu tím, že nebudu skrývat zklamání. Ještě teď se z toho dostávám a říkám si, kde byla chyba, že jsme inkasovali tolik gólů? Už se mi to rozleželo, tak můžu hodnotit. Jako obvykle jsme hráli bez několika hráčů, ale nemůžu říct, že jsme vstoupili do utkání špatně. Byla vidět snaha hráčů, ale také zbytečný respekt. Měli jsme jasné dvě gólové příležitosti, ale bohužel jsme, musím to napsat, trestuhodný v zakončení. Naopak jsme inkasovali. Po zbytečném faulu, který jsem udělal já, Standa Slavík, vznikla standartní situace a přišel gól. To, že náš hráč, který měří 150cm a hlídá soupeře 2m a 90kilo, tak to také nechápu. Jak je to možné, protože logicky ho neubrání? Soupeř měl kvalitu a do poločasu přidal druhý gól, vedl 2-0, ale na druhou stranu to nebylo tak špatné. Jen mě mrzí to, že když si řekneme, co budeme hrát, tak někteří to nerespektují a berou to na lehkou váhu. Myslím tím to, jak jste viděli, soupeř hrál max…na 3 doteky, proto nás jasně přehrál. Ještě musím zmínit to, že inkasované góly byly po individuálních chybách. Je jednoduché svádět chybu na druhého hráče, ale každý si sáhněte do svého svědomí a začněte nejprve u sebe. Vcelku hodnotím zápas jako nevydařený, hodně mě mrzí počet inkasovaných branek. Máme střídavé výkony a proto doufám, že to hodíme co nejrychleji za hlavu a v sobotu proti Počernicím budeme mít lepší pocit. Toto utkání se nám nepovedlo, ale je dobré si vzít ponaučení. To, že to samo nepůjde všichni víme, tak se musíme lépe připravit fyzicky i takticky.

Děkuji Slavík

zápas 0:6

Viktoria Žižkov-Záryby

Čtvrté utkání na turnaji pro nás bylo takovou malou výzvou. Přeci jen proti Viktorce se nehraje každý týden. Opět náš team nebyl kompletní, ale vypořádali jsme se s tím. Samozřejmě, že v zimní přípravě hrají všichni hráči, kteří jsou nominováni k utkání a je na nich, aby bojovali o základní jedenáctku předvedenou hrou. To jen malá vsuvka pro ty, kteří nechápou, proč střídají. Zápas začal pro nás velice dobře, byli jsme víc než vyrovnaným soupeřem. Dá se říct, že kromě tří minutového výpadku, kdy nás mužstvo Viktorky zatlačilo, jsme hru ovládli a snažili se o kombinační hru, a proto jsme také vsítili branku poměrně brzy. Po centru z levého křídelního prostoru J. Zvoníček krásným pasem našel útočníka. Následně jsme určovali tempo hry my. Ale musím dodat, že soupeř vypadal jako by chvíli spal. Ale po několika povedených kombinacích hodně hrozil. Vždy však ztroskotal na našem gólmanovi, který nás podržel, a díky němu jsme poločas sehráli s nulou. Do druhé půle jsme vstoupili vlažněji a soupeř začal být hodně nebezpečný, ale trápil se v koncovce. Několikrát jsme zahrozili – F. Valentin a D. Krulich se dostali do gólových situací. Poté co jsme kopali standartní situaci, jsme vsítili druhou branku. Vypadalo to, že pojedeme domů s výhrou a odvezeme si tři, velmi ceněné body, ale místo toho jsme se začali nesmyslně hádat v obraně a po neodmávaném ofsajdu přestali hrát a soupeř snížil na 1:2. Bylo asi deset minut do konce utkání a my se přestali koncentrovat, a proto jsme také v poslední minutě zápasu inkasovali druhý gól a bylo vyrovnáno. Takže sen o vítězství se rozplynul a my odjížděli s jedním bodem. Ale i to je úspěch a hodnotím utkání celkem pozitivně. Stále se ale potýkáme s naším největším problémem, a to je taktická nevyspělost a také disciplína některých hráčů!!!!!!!!

Děkuji Slavík.

Záryby góly: Slavík- 2  zápas 2:2

Záryby-Praga

První utkání v zimní přípravě jsme zvládli nadstandardně, byli jsme všude první, předskakovali jsme soupeře, dařila se nám kombinační hra, v obranné fázi jsme nepustili soupeře k ničemu, i když jsme hráli bez gólmana, musím všechny zúčastněné pochválit za přístup k utkání a předvedený výkon. Ze spousty šancí, co jsme měli, tak jsme proměnili pouze 3.

góly: J.Zvoníček, D.Krulich, S.Slavík 3:1