Záryby A+B -Líbeznice 3:2

Zápas proti účastníkovi III:třídy jsme nezačali nejlépe a v prvním poločase jsme se trápili, zejména v přesnosti přihrávek a nevyužitím šancí. To hosté byli produktivnější a asi z první velké šance udeřili. Poločas skončil 0:1. Ve druhém poločase jsme hráli daleko lépe a jednodušeji a to přineslo i góly. Na 1:1 vyrovnával Mikšovský a poté dal 2 góly Fr. Valentin (mohlo jich být, tak pět). Hru jsme kontrolovali a mohli jsme přidat další branky, ale ta produktivita. Z mnoha šancí musím vypíchnout krásnou střelu nestárnoucího Borise Sedláčka, který střelou šajtlí, asi z 25m,  minul šibenici o centimetry. V závěru hosté stihli pouze snížit na konečných 2:3.

góly: Mikšovský,  2x Fr.Valentin,