Záryby-Svojetice 7:4(3:2)

Na zápas Záryby-Svojetice přijeli Záryby přímo ze soustředění v Rumburku na kterém byl skoro celý kádr hráčů mimo Šulce, Marečka, V.Valentina, Kučery a Schutze st. Hráči trénovali 3 krát denně s tím, že jsme využívali k přípravě blízké okolí hotelu(běhy do kopečku) pak umělou trávu ve Varnsdorfu a večer posilovnu v hotelu. Mezitím hráči využívali služeb maséra tak aby byli do každého tréninku připraveni v plné síle. S ubytováním a jídlem byli hráči taky spokojeni.

Zápas Záryby-Svojetice 7:4(3:2)

Sestava Záryb v prvním poločase:Šulc-Urban,Halík,Mikšovský,D.Vytlačil-F.Valentin,Krulich,Schutz Ml.-Školák, T.Vytlačil, Voštiar

Ve druhém poločase Záryby nastoupili:Šulc-46´Kotek,Halík,Mikšovský,Formánek-F.Valentin,Krulich,Schutz Ml.-Raisinger St.,T.Vytlačil,Voštiar

Góly:Krulich-2,T.Vytlačil-2,Voštiar-2,Reisinger St.

Záryby byli po celý zápas lepším týmem. Po dobré ofenzivní hře jsme brzy vedli 3:1, ale po  chybách v naší defenzívě jsme obdrželi laciné góly a po prvním poločase byl stav 3:2. Naše dobrá hra pokračovala i ve druhém poločase, kdy jsme vstřelili pěkné góly po předpisových akcích hlavně po naší levé straně a to po centrech ze strany. Dobrý pocit z pěkné hry nám pokazili dvě penalty za hloupé fauly od našich hráčů, kteří zbytečně faulovali, a soupeř dotáhl skóre na rozdíl jednoho gólu. V závěru jsme soupeře jasně přehrávali a to i po fyzické stránce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zimní turnaj Kyje 2015 a jeho autorem je spravce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.