Záryby-Vyšehořovice 4:2 (1:1)

Góly-Krulich-2,F.Valentin,Mikšovský

Sestava Záryb v prvním poločase:Šulc-Urban,Šašek,Mikšovský,Hallík-Tesař,Strýček,Krulich,D.Vytlačil-Voštiar,F.Valentin

Druhý poločas:Šulc-46´Formánek,Šašek,Mikšovský,Halík-Tesař,Strýček,Krulich,D.Vytlačil-Voštiar,F.Valentin

Na toto utkání jsme jeli pouze s dvanácti hráči, protože někteří jeli s naší rezervou odehrát pohár do Vehlovic a další se ze zápasu omluvili nebo jsou zraněni. Nervózní zápas jsme zaslouženě vyhráli. Hned od začátku utkání jsme se dostávali před soupeřovu branku, kde jsme si vytvářeli dost šancí na vstřelení branek. Soupeř ale taky nehrál špatně. Využíval našeho špatného rozehrávání uprostřed hřiště a chodil do rychlých brejků. Naši obranní hráči nestíhali soupeře a dvakrát krát řešili situace v šestnáctce tak, že udělali fauly a soupeř střílel 2 pokutové kopy. Jeden proměnil a druhý vysoko přestřelil. Ve druhém poločase jsme zlepšili kombinaci, začala se projevovat i lepší fyzická připravenost našich hráčů a tak jsme navýšili skóre o další pěkné branky.

Záryby-Trója 4:1(2:1)

Sestava Záryb v prvním poločase:Šulc-Formánek,Šašek,Hallík,D.Vytlačil-Mareček,Krulich,30´Školák,Schutz Ml.-Voštiar,T.Vytlačil,F.Valentin

Ve druhém poločase nastoupili:Šulc-Formánek,Šašek,Halík,D.Vytlačil-Mareček,T.Vytlačil,Schutz Ml.-45´Reisinger Ml.,Voštiar,Školák

Góly:T.Vytlačil-2,Voštiar-2

Zápas se soupeřem pražské 1A třídy měl velmi dobrou úroveň. Soupeř nám sice nedělal velké problémy, ale snažil se podat kvalitní výkon. Naše hra byla konečně podle představ trenéra. V rozehrávce obránci nedělali chyby a to se projevilo i na naší kombinační hře, kterou jsme vedli přes křídelní prostory. Po následných centrech do 16 jsme se agresivním  prosazením dostávali do šancí a ty jsme i proměňovali. Ve druhém poločase byla naše hra obdobná a po dalších výborných centrech se prosadil 2 krát Voštiar.

Záryby-Svojetice 7:4(3:2)

Na zápas Záryby-Svojetice přijeli Záryby přímo ze soustředění v Rumburku na kterém byl skoro celý kádr hráčů mimo Šulce, Marečka, V.Valentina, Kučery a Schutze st. Hráči trénovali 3 krát denně s tím, že jsme využívali k přípravě blízké okolí hotelu(běhy do kopečku) pak umělou trávu ve Varnsdorfu a večer posilovnu v hotelu. Mezitím hráči využívali služeb maséra tak aby byli do každého tréninku připraveni v plné síle. S ubytováním a jídlem byli hráči taky spokojeni.

Zápas Záryby-Svojetice 7:4(3:2)

Sestava Záryb v prvním poločase:Šulc-Urban,Halík,Mikšovský,D.Vytlačil-F.Valentin,Krulich,Schutz Ml.-Školák, T.Vytlačil, Voštiar

Ve druhém poločase Záryby nastoupili:Šulc-46´Kotek,Halík,Mikšovský,Formánek-F.Valentin,Krulich,Schutz Ml.-Raisinger St.,T.Vytlačil,Voštiar

Góly:Krulich-2,T.Vytlačil-2,Voštiar-2,Reisinger St.

Záryby byli po celý zápas lepším týmem. Po dobré ofenzivní hře jsme brzy vedli 3:1, ale po  chybách v naší defenzívě jsme obdrželi laciné góly a po prvním poločase byl stav 3:2. Naše dobrá hra pokračovala i ve druhém poločase, kdy jsme vstřelili pěkné góly po předpisových akcích hlavně po naší levé straně a to po centrech ze strany. Dobrý pocit z pěkné hry nám pokazili dvě penalty za hloupé fauly od našich hráčů, kteří zbytečně faulovali, a soupeř dotáhl skóre na rozdíl jednoho gólu. V závěru jsme soupeře jasně přehrávali a to i po fyzické stránce.

Záryby – Ďáblice 5:6

Další zápas, který odehrali Záryby byl zápas na turnaji v Kyjích. Čekal nás soupeř z pražské „A“třídy -Ďáblice.

Do turnajového zápasu jsme vstoupili jako obvykle a to špatně. Po hrubých taktických chybách a špatných přihrávkách uprostřed hřiště (od našich defenzivních hráčů) jsme soupeře dostali na koně a ten  po rychlých brejcích 3 z nich proměnil a po poločase jsme prohrávali 4:1. Ve druhé půlce jsme udělali další chyby a soupeř nás opět ztrestal dalšími brankami. Po 15 minutách ve druhé půlce to už bylo 6:1. Po vyloučení a vystřídaní Hallíka jsme začali hrát, tak jak jsme si to řekli před zápasem. Zpřesnili jsme kombinaci, zvýšili agresivitu a začali soupeře přehrávat. Po tlaku a využití standardek, hlavně po dlouhých autech do 16, jsme se začali prosazovat i gólově a vstřelili 3 góly. kdyby se hrálo ještě o 10 minut déle, tak zápas ještě vyhrajeme..

Sestava v prvním poločase:Šulc-Halík,Šašek,Mikšovský,D.Vytlačil-Mareček,Krulich,F.Valentin-Školák,T.Vytlačil,Voštiar

Ve druhém poločase jsme nastoupili:Krajíček-35´Formánek,Šašek,70´Reisinger Ml.46´Kotek-46´Babovák,F.Valentin,Krulich,46´Schutz-Voštiar,T.Vytlačil

Góly: Šašek,Formánek,Krulich,T,Vytlačil

 

Dobrovice „B“ – Záryby 4:5

V uplynulém týdnu Záryby odehráli dva zápasy. První ve středu s Dobrovicemi posílenými 5 hráči z a-týmu Dobrovic, kteří hrají divizi. Zápas bohatý na góly skončil výhrou Záryb 5:4(1:1).

Sestava Záryb v prvním poločase: Benda(Gólman Kyjí)-Formánek,Šašek,Halík,D.Vytlačil-Urban,Mareček,Krulich,Schutz-T.Vytlačil,Voštiar

ve druhém poločase nastoupili:Benda-Formánek,Šašek,Halík,D.Vytlačil-45´Babovák,Mareček,Krulich,60´Školák-T.Vytlačil,70´Raisinger St.

Góly:T.Vytlačil-2,Školák-2,Reisinger St.

Zápas velmi dobré úrovně jsme začali dobře, vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí a po jedné z nich. po individuální akci Krulicha a přesném centru zakončil hlavou T.Vytlačil 1:0. Do půle jsme mohli vést 2:0,  ale Voštiar dobrou šanci zahodil a hned z následného protiútoku soupeř srovnal skóre. Ve 2.poločase se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, ale v závěru po střídaní Školáka jsme vstřelili 2 góly a tím rozhodli o našem vítězství.

 

 

ZÁPAS ZÁRYBY-JIRNY 0:6 (0:4)

Sestava Záryb v prvním poločase-Šulc-Urban,Šašek,Mikšovský,Hallík-Tesař,35´D.Vytlačil,Krulich,Mareček-Voštiar,T.Vytlačil,F.Valentin

Druhý poločas-Šulc-46´D.Vytlačil,Šašek,Mikšovský,Formánek-Kotek,Mareček,55´Reisinger Ml.,Krulich,Schutz-Voštiar,T.Vytlačil,80´Reisinger St.

Zápas s týmem z třetí ligy se od začátku vyvíjel jednoznačně ve prospěch Jiren. Záryby zaostávali ve všech činnostech. Největší problémy měli Záryby s plněním taktických úkolů. 3 góly obdrželi po rychlých protiútocích soupeře, kdy po ztrátě při jednoduché přihrávce jsme nepokryli prostor ani hráče v něm a soupeř toho využil a potrestal nás brankami po centrech ze stran. Za špatnou hru může taky velmi zlý pohyb útočníků, kteří se málo nabízeli a když dostali míč tak začali sólovat do plný obrany a tak ztráceli jak míče tak sílu. Špatná a nepřesná byla taky rozehrávka  od našich obránců a záložníků. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.

 

ZÁRYBY-KYJE“B“ 7:4(3:2)

Sestava Záryb v prvním poločase: Šulc-Urban, Halík, Krulich, Formánek-Tesař, Mareček, D.Vytlačil -Školák, T.Vytlačil, Voštiar

Druhý poločas:Šulc-70´Formánek,Urban,Halík,45´Kotek-Voštiar,Mareček,D.Vytlačil-10´Reisinger Ml.,T.Vytlačil,60´Reisinger St.

Do zápasu jsme nevkročili dobře, po 10 min. Jsme prohrávali 1:0 a to soupeř z okresního pražského přeboru šel 2krát sám na našeho gólmana. Ten si z jejich šancemi poradil a obě chytil. My jsme hráli nepřesně, dělali jsme chyby a zbytečné fauly před vápnem a z toho jsme taky inkasovali branku. Po 15 minutách jsme hru zpřesnili, vytvářeli tlak po ztrátě míče u soupeřova vápna a nutili ho k chybám a odkopům. Z jejich chyb jsme pak vytěžili standartní situace a taky rychlé kombinace, po kterých jsme vstřelili ještě do půlky 3 góly.

Ve druhém poločase se projevila naše kombinační hra, taky lepší fyzická kondice a přidali jsme další 4 góly.